Špinění před menstruací

Dobrý den, mám jedno tříleté dítě a pokoušíme se s manželem o druhé (což nám taky moc nejde). Je to již rok co jsem opět vysadila antikoncepci a po dobu toho roku jsem měla menstruaci cca 1x za 2 měsíce. Nyní se to srovnalo, ale s tím, že již druhým měsícem mám před menstruaci cca 8 dní jen lehké hnědé špinění a pak se spustí menstruace cca 7 dní. Jak jsem si zde četla dotazy ostatních, tak se začínám obávat zda by to nemohl být větší problém než si myslím a také jaký to má vliv na další případně těhotenství? Moc děkuji za váš čas a odpověď! Eva

Odpověď odborníka:

dobrý den, může to něco znamenat a také nemusí.zkuste zakoupit ovulační test v lékárně, zda se uvolňuje vajíčko.rok po vysazení antikoncepce je už na zvážení,zda raději nenavštívit gynekologa a graviditu řešit s odborníkem...

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: