Špinění před menstruací

Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat, beru antikoncepci Lindynette 20 a menstruaci mám dostat až příští týden v neděli tj 4.5. a poslední prášek dobírám ve čtvrtek 1.5., ale začala jsem už dnes 24.4. menstruovat ne moc ale lehce. Kde může být problém?

Odpověď odborníka:

Špinění se při antikoncepci může vyskytnout, pokud by se opakovalo i dalších cyklech,byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x