Špinění při antikoncepci

Dobrý den pane doktore, Chtěla bych se zeptat... Před necelým měsícem jsem začala užívat hormonální antikoncepci a od té doby každý den špiním. Každý den mám hnědý výtok. Chtěla bych se zeptat (protože jsem ještě antikoncepci nebrala) jestli je to normální a nebo jestli mám vyhledat pomoc svého lékaře. A případně jak tomu předejít, pokud po lze. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Při začátku braní antikoncepce se slabé špinění může vyskytnout, pokud by se opakovalo i dalších cyklech byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: