Špinění při braní ha

Dobrý den, asi tak po 2 leté pauze jsem začala brát Yadine, se kterou jsem předtím neměla žádné problémy. Teď však poměrně dost špiním, spíše slabě krvácím a také mívám bolesti břicha jako při menstruaci. Jsem za polovinou prvního platíčka. Myslíte, že to přestane? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Během prvních měsíců užívání antikoncepce se může objevit poševní krvácení - špinění, a to i v případě, že v minulosti tomu tak nebylo. Pokračujte tedy v užívání. Tyto nepravidelnosti obvykle vymizí, jakmile si vaše tělo na pilulku zvykne (obvykle po 3 cyklech užívání). Pokud tyto obtíže přetrvávají, krvácení je silnější nebo se znovu objeví po období pravidelného krvácení, poraďte se s lékařem.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Články: Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Všudypřítomný prach – pro...
Nefrotický syndrom
Články: Nefrotický syndrom
Nefrotický syndrom je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: