Špinění při ha

Dobrý den, vždy sedm až deset dní potom, co si vezmu první HA po menstruační pauze se mi objeví špinění. Nic mě nebolí. Beru HA Mercilon, beru ho už dlouho a problém se stále opakuje. S jinou HA předtím stejný problém. Myslíte, že to souvisí s ovulací? Na gyndu dochazím pravidelně, mám vřídek na děložním čípku, konizace mi byla rozmluvena p.doktorkou, protože nemám ještě děti. Cytologie v pořádku. Děkuji

Odpověď odborníka:

dobrý den, asi bych Vám dala lehce silnější antikoncepci. Ovulaci nemáte, ta je antikoncepcí zablokovaná. Špinění je pravděpodobně způsobeno antikoncepcí.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x