Špinění při užívání ha

Dobrý den, vždy ve druhém týdnu užívání HA vytéká hnědý výtok (špinění, slaboučké krvácení) trvá to tak týden. Styk předtím nikdy nemám, takže to není od toho. Pak doberu poslední HA a nastoupí menstruace. Ta chodí vždy pravidelně. Proti špinění jsem vyzkoušela už mnoho HA (Jeanine, Minervu, Pramino atd.) nic nepomáhá. Teď 3 měsíc mám náplasti Evra a vždy při druhé náplasti špiním. Na pravidelných prohlídkách nikdy nic lékař nenašel. Vše je v pořádku. Žádný změny děložního čípku, myom, infekce. Dokonce jsem změnila i lékaře, abych věděla co mi řekne on. A také mi potvrdil, že jsem úplně v pořádku tak nechápe proč tak pořád špiním. Prosím, nevíte co to může být??? Nebo bych měla HA vysadit??? Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem

Odpověď odborníka:

Špinění je vyvolané hormonální nerovnováhou, kterou HA někdy způsobí. Doporučuji vysadit.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: