Špinění při užívání hormonální antikoncepce

Dobrý den, už něco přes rok užívám antikoncepci Lamya a nikdy jsem neměla žádný problém až do teď. Asi před 4 dny mi začalo mírné špinění, které se změnilo na slabou menstruaci. Pilulky beru pravidelně, ve stejnou dobu a ani jednou jsem ji nezapomněla. V pátek odjíždím na dovolenou a nerada bych tam řešila zdravotní problémy. Moje gynokoložka bohužel na mě nemá čas (čekací doba min. 14 dnů) a proto se obracím na Vás. Budu vám moc vděčná za odpověď

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření není možno odpovědět o co se jedná špinění se může při antikocepci vyskytnout pokud se opakuje je na místě úvaha o změně preparátu nyní můžete jen pokračovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Svalové záškuby Vážená paní doktorko, chtěl bych se zeptat, jestli svalové...
  • Vyhřezlá ploténka Chtěla bych se zeptat.Je mi 30 let a zjistili mi že mám...
  • Streptokokus pyogenes Již po páté tento rok mám v krku (v hrtanu) streptokoka...
  • Nerostou mi vousy Obracím se na Vás s radou. Je mi již 19 let a brzy mi bude...
  • Naražené rameno Prosím Vás o radu ohledně úrazu ramene. Předevčírem večer jsem...
  • Seroxat Ráda bych se zeptala na návykovost SEROXATU ? Jak je nebezpečný pro tělo...
 
Naposledy čtené: