Špinění u náplasti evra

Dobrý den, náplast Evra používám necelý rok a většinou si lepím 4-5 náplastí za sebou a pak si teprve udělám pauzu. Teď v pondělí jsem si nalepila 5. náplast, ale hned v úterý večer jsem začala špinit, jakoby náznak začátku menstruace. Toto slabé krvácení trvá už čtyři dny. Nevím co to znamená. Dočetla jsem se, že by to mohlo být způsobeno buď tím, že prodlužuji cyklus na delší dobu než obvykle nebo že dávka hormonů v Evře je už pro mě slabá. Pokud se totiž jedná o tu druhou možnost, měla bych radši s přítelem používat i kondom? Pokud totiž už dávka hormonů není dostačující, nejsem nejspíš spolehlivě chráněná, ne? Nebo to může být způsobeno i něčím jiným? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Fakt si nevím rady, tohle se mi ještě nestalo...:/ díky

Odpověď odborníka:

Dobrý den, správně by se náplasti Evra měly používat tři týdny po sobě a poté týden pauza. Proto bych doporučoval nyní při pohlavním styku používat kondom a celou záležitost probrat ještě s ošetřujícím gynekologem,kerý zná přesně Váš zdravotní stav. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: