Špinění v 2. fázy cyklu

Vážená pí doktorko, 2 měsíce po vysazení antikoncepce mne po oba cykly trápí týdenní špinění před začátkem menstruace. Veškerá vyšetření u gynekologa proběhla v pořádku. Mohla byste mi poradit, jak tento stav napravit, aby se špinění v druhé cyklu neobjevovalo? Antikoncepci jsem vysadila z důvodu špatné snášenlivosti hormonů - intermenstruační krvácení. Slyšela jsem o přípravcích Ascorutin, apod.? Co byste doporučila? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Ascorutin můžete zkusit. Případný účinek se neobjeví hned. Pokud Ascorutin nepomůže, bude k úpravě třeba opět hormonální terapie, nemyslím tím antikoncepci.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: