Spoždená menstruace

Dobry den.2měsice jsem nebrala antikoncepci.Poté jsem dostala menstruaci která trvala 6 dní,mezi tou dobou jsme měli s manželem nechráněny styk.Myslela jsem si,že jsem těhotná,když se mi menstruace nedostavila 17dní,u lekáře mi řekli ,že na ultrazvuku plod nevidi,ale že mam pootevřenou sliznici..nevim co to znamená. Brali mi stěr,za měsic budou vysledky.Take mi pichli injekci na vyvolani menstruace,Ale ta se 8 dni po pichnuti pořád nedostavila.Nevite čim to muže byt?Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dbrý den, těžko říci, řekla bych ale, že máte druh hormonální nerovnováhy, vyčkejte na výsledky vyšetření a ptejte se po podrobnějším vyšetření vašeho stavu. Udělejte si pro jistotu ještě těhotenský test z lékárny /nepíšete totiž, zda vám lékař bral krev na test HCG, což je test těhotenství z krve, plod nemusí být vždy v ranném stadiu vidět, může jít i o mimoděložní uhnízdění plodu a podobně/. Info o mimoděložním těhotenství: http://www.ulekare.cz/clanek/mimodelozni-tehotenstvi-nocni-mura-kazde-zeny-10751?search=mimod%C4%9Blo%C5%BEn%C3%AD&from=0 . Proto, kdybyste měla jakékoli bolesti nebo křeče nebo krvácela - jděte ihned k lékaři nebo na pohotovost a popište svoji situaci v předchozím vyšetřováním a nejistotou ohledně těhotenství! Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
odpoved | Od: Marta | 16.11.2010 13:10
Pani doktorko, krev mi nebrali na zjisteni tehotenstvi.jen mi pichli tu injekci.a ultrazvuk delali,a ten ster.jinak nic vic.Jinak vam dekuji mockrat za vasi odpoved.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: