Stav po operaci žlučníku

Dobrý den. 4.2. tohoto roku jsem podstoupila laparoskopicky operaci žlučníku.Operace proběhla v pořádku. 10 den po operaci se objevilo tvrdnutí uprosted břicha.Teplota zvýšena 37,8. Odjela jsem do nemocnice. Ultrazvuk vyloučil abces,pro jistotu mi nasadili antibiotika a po třech dnech propustili domů.Ještě beru Unasyn. Břicho už bylo uvolněné a nic nebolelo. Od včera se objevují úplně jiné,bodavé a velmi bolestivé křeče v pravém podžebří.Nejvíc když jsem třeba usnula na pravém boku. Nemohu se pořádně nadechnout nebo zívnout. Dietní chybu jsem neudělala,jím málo a dietně. Spíš mě to připadá jako mechanický problém. Může se tam něco skřípat? Děkuji,jsem už zoufalá,z nemocnice mě propouštěli s tím že jsem v pořádku. Neléčím se s ničím,jsem jinak zdravá.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Jaroslavo! Bohužel Vám nedokáži poradit nic jiného, než abyste šla k lékaři. Je třeba Vás prohlédnout, podrobně vyzpovídat a nejpravděpodobněji také provést nějaká vyšetření. Neodkládejte to.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
žlučník | Od: b.kabatova | 2.4.2011 12:50
Ahoj, som dva dni od operácii žlčníka. Od včera som doma bolest na pravo spravil to prášek na ukludnenie. Jinak točí hlavinka. Dobre mi robi rohlik, džem a bila kava, ráno, polievka slepačia včera večer bolest. No je to zasah do tela, predstavovala sem si omnoho menej bolestivejšie. Bojujem
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: