Stav po operaci žlučníku

Dobrý den. 4.2. tohoto roku jsem podstoupila laparoskopicky operaci žlučníku.Operace proběhla v pořádku. 10 den po operaci se objevilo tvrdnutí uprosted břicha.Teplota zvýšena 37,8. Odjela jsem do nemocnice. Ultrazvuk vyloučil abces,pro jistotu mi nasadili antibiotika a po třech dnech propustili domů.Ještě beru Unasyn. Břicho už bylo uvolněné a nic nebolelo. Od včera se objevují úplně jiné,bodavé a velmi bolestivé křeče v pravém podžebří.Nejvíc když jsem třeba usnula na pravém boku. Nemohu se pořádně nadechnout nebo zívnout. Dietní chybu jsem neudělala,jím málo a dietně. Spíš mě to připadá jako mechanický problém. Může se tam něco skřípat? Děkuji,jsem už zoufalá,z nemocnice mě propouštěli s tím že jsem v pořádku. Neléčím se s ničím,jsem jinak zdravá.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Jaroslavo! Bohužel Vám nedokáži poradit nic jiného, než abyste šla k lékaři. Je třeba Vás prohlédnout, podrobně vyzpovídat a nejpravděpodobněji také provést nějaká vyšetření. Neodkládejte to.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
žlučník | Od: b.kabatova | 2.4.2011 12:50
Ahoj, som dva dni od operácii žlčníka. Od včera som doma bolest na pravo spravil to prášek na ukludnenie. Jinak točí hlavinka. Dobre mi robi rohlik, džem a bila kava, ráno, polievka slepačia včera večer bolest. No je to zasah do tela, predstavovala sem si omnoho menej bolestivejšie. Bojujem
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: