Stazeny krk

Dobry den, trpim refluxem a beru leky nolpaza.Posledni dobou se mi behem dne obcas stahne krk.Tento pocit prichazi nepravidelne.Kazdy den relaxuji a tento pocit u relaxace ustoupi.Myslite,ze se muze jednat o psychicky problem?Casto se mi totiz hrdlo stahne po uziti prazku,ktery beru na reflux.Dekuji

Odpověď odborníka:

Vážená paní Věro, uvedené příznaky nepatří mezi časté nežádoucí účinky pantoprazolu. Doporučuji Vám domluvit se s Vaším gastroenterologem na vyšetření polykacího aktu a podle výsledků zvolit další postup. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kuřačkám se hůře kojí
Články: Kuřačkám se hůře kojí
Po porodu mnoho žen váhá...
Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Články: Rakovinu ledvin někdy prozradí bolavá záda
Bolest v zádech nebo boku...
Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Články: Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Bolí vás často břicho a na...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: