Štítná žláza

Už 2 týdny se léčím se zvýšenou činností štítné žlázy, včera jsem si všimla, že mi natekla horní víčka. Vypadá to, jako bych najednou na očích měla kůže víc než normálně, nebo jako bych měla oči oteklé z únavy. Myslíte, že to může souviset se štítnou žlázou? Myslela jsem, že když už se léčím, neměly by se mi objevit žádné další projevy nemoci. Mám hned informovat lékařku? Moc děkuji

Odpověď odborníka:

Mohlo by jít o nějakou alergickou reakci, která může s léčbou souviset, ale taky nemusí...každopádně se poraďte se svým lékařem...na rychlou to není ale během týdne se tam stavte...zkuste zatím si vzít něco proti alergii pokud doma něco máte, tím nic nepokazíte a uvidíte za pár hodin jestli to zabere...zdravím

MUDr. David Folprecht
MUDr. David Folprecht

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktický lékař pro dospělé, Šternberk a Štěpánov u Olomouce

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: