Sucho v puse

Dobry den uz asi 6 mesicu me trapi sucho v pude po rano nvm co to znamena driv jsem to vubec nemel nesouvisi to ze berj 2 roky dupallax sirup na bricho .mam stoho popraskanou pusu dekuji za odpoveet

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jednou z velice častých příčin suchosti v ústech je dehydratace, tedy snížený přísun tekutin. Kolik tekutin denně vypijete? Pocitem sucha v ústech často trpí kuřáci - kouříte? Nejprve bych doporučila zvýšit přísun tekutin. Pakliže problém bude dále přetrvávat, navštivte svého praktického lékaře, který dle Vašeho celkového stavu zvolí vhodný diagnostický postup. Není pravděpodobné, že by přípravek Duphalac se suchostí v ústech souvisel. Hezký den.

MUDr. Petra Kánská
MUDr. Petra Kánská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: OPL, spol. s r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: