Sucho v ústech po alergické reakci na tramal

Dobrý den, mám takový problém. Asi před 3 týdny jsem měla po požití tramalu alergickou reakci, mimo jiné otok jazyka, byla jsem hospitalizovaná na ORL, léčena kortikoidy a problém odezněl. Od té doby mám ale sucho v ústech, podivnou kovovou příchuť v puse a jazyk mám necitlivý s pocitem jako kdybych měla nějaký kus hadru v puse, také se mi špatně polyká. Prosím o radu, co se s tím dá dělat. Děkuji Jana

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nechte tomu ještě volný průběh, může jít o regenerační fázi po alergické reakci, pokud by problémy neodezněly cca po měsíci od objevení, jděte se poradit a na vyšetření na alergologii, kde byste měla být kvůli alergické reakci vedena a dlouhodobě sledována. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: