Suchý a svědící žalud

Dobrý den, trapi mě viz. foto načervenalý žalud, který když je prokrvený tak je i suchý. Byl jsem s tím u kožního lékaře a ten mi předepsal Imacort, který mi přijde, že vůbec nepomahá ba naopak, když si sním namažu postižené místo tak mě to chvílema pálí a teď po týdenním užívání se mi na nějakých místech odloupla tenoučká vrstva kůže. Začalo mi to jako suchý žalud, který svěděl poté to přestalo svědět a z červenal. Výtok či bolesti nemám. Předem děkuji za radu. Martin

Odpověď odborníka:

Dobrý den, není to nějak zásadní problém. Ta kůže bývá při erekci suchá - to je běžné. Stačí dodržovat zásady hygieny po masturbaci a po sexu a neměl by být problém. Rozhoděn to nevypadáí jako zánět na použití Imacortu

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nový život aneb sedm signálů časného těhotenství
Články: Nový život aneb sedm signálů časného těhotenství
Ještě než si uděláte...
Impotence po léčbě rakoviny prostaty může mít řešení
Články: Impotence po léčbě rakoviny prostaty může mít řešení
Erektilní dysfunkce neboli...
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: