Svědění

Vážený pane doktore. Před nedávnou dobou mi začalo svědění u zevních pohlavních genitálií. Svědění je častější po mentsruaci. Neprovází ho žádný výtok, ba naopak, okolí genitálií je zcela vysušené. Hygienu dodržuji pravidelně. Prášky žádné neberu. Před měsíce jsem byla na artroskopii, kde mi byli podávány utlumující léky a poté jsem brala ibalgin 400 - 3x denně po dobu cca 1 - 2 týdnů. Antikoncepci jsem vysadila přibližně před 3 měsíci, pohlavní styk žádný nemám. Doufám že je to vše co bych k mému zdravotnímu stavu a problému mohla podotknout. Chtěla bych vás poprosit o Váš názor na mojí situaci. Předem Vám mnohokrát děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bohužel bez vyšetření vám nemohu k vašemu problému nic bližšího říci - navštivte gynekologii, kde vás vyšetří z hlediska pohlavního ústrojí a poté, kdyby se nic nenašlo, je vhodné jít a vyšetření na gastroenterologii. Příčin svědění je mnoho, musejí se vyloučit jedna po druhé. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: