Svědění

Dobrý den, asi před týdnem jsem začala poprvé používat antikoncepci Doktorka mě říkala že budu mít výtoky celý měsíc, ještě k tomu mě to tam dole strašně svědí, je to normální když užívám tu antikoncepci, nebo bych s tím měla zajít za doktorkou? Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud je výtok svědivý, značí to zánět. Navštivte lékaře nebo si kupte volně prodejné globule v lékárně.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Detoxikace těla Za měsíc budu přijat do školícího kurzu a poté do nového...
  • Cysta v hlavě Paní doktorko, píši Vám ohledně mého syna. Neustále už asi 4...
  • Bolest paty a chodidel Delši dobu mne bolí pata a chodidla a prsty u nohou...
  • Bolest palce nohy Je mi 48 let a asi rok a půl mě bolela záda vlevo v dolní...
  • Trittico a alkohol Před 4 lety jsem se léčil z úzkostné deprese. Nejprve jsem...
  • Nízká saturace Chtěla bych se zeptat, jak moc je závažný můj problém. Mám noční...
 
Naposledy čtené: