Svědění kůže po atb

Dobrý den, asi tři týdny Zpátky jsem bral antibiotika a hned první den mě záčála s vědět kuze teď taky na nohách a občas rukách, tak nevím co je to ?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud jsou potíže hned při užívání ATB, jedná se pravděpodobně o alergickou reakci. Pokud se objeví ještě vyrážka, jistě se jedná o alergickou reakci.

MUDr. Vladimíra Cejnarová
MUDr. Vladimíra Cejnarová

Specializace: Praktické lékařství

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x