Svědění kůže v těhotenství

Dobrý den, jsem ve 25.tt, asi 14 dní pociťuji silné svědění celého těla - nejvíce prsa, genitálie, dlaně, ruce, nohy. Jaterní testy jsou OK, stěry také. Může toto svědění způsobit užívání Utrogestanu (1-1-2 perorálně), když se potíže objevily právě po jeho nasazení? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Utrogestan může mít vedlejší účinky,ale svědění k nim vetšinou nepatří, nezměnila jste prací prostředek ,mýdlo nebo jiné přípravky osobní hygieny?

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x