Svědění po užívání antibiotik

Dobrý den, dostala jsem na léčbu zánětu dutin Amoksiklav. Už během užívání Amoksiklavu začalo svědění v oblasti pochvy a konečníku a objevil se bílý tvarohovitý výtok, který zůstává vevnitř. Aktuálně jsem dostala menstruaci a nevím, zda se to dá při tom nějak léčit. Obtíže přetrvávají. Kolem konečníku se mi udělaly prasklinky, dost to štípe a při stolici je to nepříjemné až bolestivé. Děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Po antibioticích se často vyskytuje mykoza,v lékárně jsou volně dostupné přípravky na její léčbu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x