Svědění pochvy po operaci

Dobrý den, už druhý den mě svědí pochva, byla jsem na operaci a před a po operaci jsem dostala nějaké antibiotika, kvůli problémům se srdcem. Je možné, že pochva mě může svědit díky těm antibiotikům? Děkuji za odpověď a příjemný zbytek dne.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, léčba antibiotiky je nejčastější příčinou vzniku kvasinkových zánětů v pochvě. Doporučuji koupit si Clotrimazol globule na 6 dnů a k tomu krém na zevní partie, alternativou by mohly být borax glycerinové globule.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Uzly ve štítné žláze
Články: Uzly ve štítné žláze
Uzly ve štítné žláze jsou...
Kolonoskopie se nemusíte bát
Články: Kolonoskopie se nemusíte bát
Poslal Vás lékař na...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: