Svědění těla a antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda souvisí svědění těla s antikoncepcí (zda hormony můžou zhoršit projev atopického exému nebo lupénky). Jsem atopik a alergik, musím užívat celoročně analergin, protože když ho vysadím, tak mě právě svědí různé části těla. Jako antikoncepci užívám Belaru a tam jsem se vůbec poprvé dočetla, že se nemá užívat při svědění těla. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, některé hormonální preparáty mohou pocit svědění zhoršovat, často je to ale velmi individuální a Vy žádné zhoršení svědění pozorovat nemusíte. Poraďte se o vhodnosti užívání hormonální antikoncepce se svým alergologem/kožním lékařem.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bechtěrevova nemoc může negativně ovlivnit i sexuální život
STD - sexuálně přenosné nemoci
Články: STD - sexuálně přenosné nemoci
Sexuálně přenosné nemoci se...
Dvanáct potravin, které mohou ulevit při zácpě
Články: Dvanáct potravin, které mohou ulevit při zácpě
Abnormálně tuhá stolice je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Články: Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Pokud se oplozené vajíčko...
Co je to keloid a jak jej lze léčit?
Články: Co je to keloid a jak jej lze léčit?
Keloid neboli keloidní...
Cítíte únavu? Možná vás zlobí játra
Články: Cítíte únavu? Možná vás zlobí játra
Pocity neschopnosti a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: