Svěděni v pochvě

Dobrý den. potřebovala bych poradit.. několik dní mám svědění v pochvě(začalo to po dobrání antibiotik) a nebyla jsem s tím u lékaře. koupila jsem si v lékarně Gyno-Pevaryl 150..Můžu ho použít pokud jsem ještě panna (je mi 16)? momentalně mám menstruaci, můzu lečbu zahajit hned nebo po skončeni menstrace? Dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně jde o kvasinkovou infekci, pokud jste si koupila zaváděcí čípky, je otázka, zda se vám podaří zavést je do pochvy, když jste panna. Pokud by to činilo obtíže a bylo bolestivé, raději navštivte gynekologa. Léčbu zahajte po skončení menses.Užívejte laktobacily.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: