Svědění z antikoncepce

Zdravím, ráda bych, kdyby jste mi poradila, před dvěma dny jsem začala brát antikoncepci (je moje první, takže zároveň s menstruací) , začala mě svědit pochva. Je možné, že to způsobuje antikoncepce? Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, souvislost mezi antikoncepcí a svěděním pochvy je zcela nepravděpodobná.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x