Těhotenství

Od třetího dne menstruace jsem začala brát první platíčko antikoncepce tri-regol. 12.2. jsme s přítelem měli nechráněný pohlavní styk. Tabletky jsem brala pravidelně v osm hodin večer až do konce platíčka. 21.2. jsem tedy prášky dobrala. Včera 24.2. jsem ráno šla na wc a když se utřela tak tam byl náznak světlé krve. Kolem oběda se toto opakovalo a přes noc na dnešek jsem ráno objevila trochu nahnědlou vložku. Dnes 25.2. mě strašně pobolyva břicho a menstruace nikde. Byla jsem zvyklá na strašné množství krve každý měsíc a teď jen tohle minimum mě znepokojuje. Je možné že jsem těhotná? A je možné že se mě takhle menstruace zminimalizuje? Děkuji za brzkou odpověd.

Odpověď odborníka:

Při hormonální antikoncepci je menses podstatně slabší a přichází kdykoliv v 7 denní pauze. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: