Těhotenství?

Dobrý den. 22.let Před měsícem jsem měla s partnerem chránění styk,ale kondom nám bohužel praskl a já prášky neberu.Ihned druhý den mi přítel koupil prášky Po Postinor,který jsem si vzala. Do týdne jsem dostala silnou menstruaci. V životě jsem jí tak silnou neměla.Trvala mi 7 dní,což je u mě neobvyklé. Mívám jí tak 5-6 dní.Asi tak 2 týdny po menstruaci mi začalo být zle a trvá to do teď. Včera jsem dostala menstruaci. Sice slabou,ale dostala,ale dnes odpoledne mi zmizela. Nevíte,co to může znamenat? Předem moc děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

dobrý den, mohlo to být po užití Postinoru. Určitě bych provedla těhotenský test z ranní moči a zopakovala ho i při negativním výsledku za 5 dní. S největší pravděpodobností to bude z Postinoru.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: