Těhotenství

Dobrý den, od 9.prosince 2011(takže 20dní je to moje 1antikoncepce) beru HA Jangee, bolí mě prsa a špiním,takže mi asi moc nesedla. 27.prosince jsem měla první pohlavní styk,špinit sem náhle po sexu přestala.Další den jsem zvracela a následující den měla průjem, žaludek mám jako na vodě a jsem hrozně unavená a bolí mě hlava.. jak velká je možnost otěhotnění?děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud antikoncepční tabletky užíváte pravidelně bez zapomínání, jste před otěhotněním chráněna, tedy byste neměla být těhotná. Špinění se může objevit při začátku užívání antikoncepce, je třeba vyčkat alespoň 3 cykly, zda špinění ustoupí. Poté nejdřív lze zvažovat výměnu preparátu za jiný. Zažívací potíže možná spíše nyní souvisí s vánočním hodováním.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: