Těhotenství

Dobrý den chci se zeptat.Než jsem začala brát antikoncepci tak jsem měla silnou a nepravidelnou menstrulaci.Tet jsem brala antikoncepci 4 roky a vysadila jsem jí protože chceme miminko.Po posledním dobráni prášku nastala menstrulace a když jsem nezačala brát antikoncepci tak už dva měsíce jsem to nedostala.Nemuže to byt neco vážného.Děkuji

Odpověď odborníka:

Při 2 měsíčním vynechání menses je nutné vyšetření gynekologem,jinak se na otázku nedá odpovědět příjemný veřer

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Články: Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Játra jsou nepostradatelnou...
Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Články: Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Pokud se oplozené vajíčko...
Opalování během těhotenství: pouze občas a s rozumem
Články: Opalování během těhotenství: pouze občas a s rozumem
Přestože si řada z nás...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: