Těhotenství při užívání hak

Beru antikoncepci bonadea a přes léto ji užívám bez přerušení. I přes užívání bez přestávky se mi dříve stávalo, že jsem začala trošku špinit, a tak jsem 7 dní prášky nebrala a po pauze je zase užívala. Poslední menstruaci jsem měla 26-30.6. Od té doby až do teď (10.8) jsem žádné příznaky blížící se menstruace nezaznamenala. S přítelem máme pohlavní styk bez ochrany a předtim nebyl žádný problém. Od srpna pociťuji, že se mi zvětšilo poprsí, mám hustý výtok, jsem více unavená..mohlo by to znamenat těhotenství? Jaká je pravděpodobnost? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Pokud opravdu užíváte antikoncepci pravidelně, je možnost otěhotnění minimální.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Jícnový reflux Po jedné oslavě minuly rok, kde došlo na velkou konzumaci piva...
  • Léčba antibiotiky klacid Beru 2xdenně Klacid 500 na boreliózu,zatím typický...
  • Bolest ledviny Ráda bych se zeptala už druhý den a to i v noci mě bolí spodní...
  • Kvasinky V reakci na můj minulý dotaz a odpověď zde ( http://www.ulekare.cz...
  • Osteoporoza Moje matka(78 let) se léčí na osteoporozu kostí.Kvůli velkým...
  • Noční pocení příčiny Během posledních několika let se u mne objevuje problém s...
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x