Tekutina po močení

Dobrý den, poté co jsem se začal léčit antidepresivy, tak mi začala po močení vytékat jakási bílá, průhledná tekutina (pár kapek) nepravidelně cca 1x týdně. Urolog mi nic nenašel ani ve vzorku té tekutiny. Nevíte čím by to mohlo být a co s tím? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud jste již byl urologicky vyšetřen s normálním nálezem, tak urologická příčina je nepravděpodobná doporučuji konzultaci s lékařem, co Vám předepsal nové léky, zda by nemolo jít o nežádoucí účinek. LM

MUDr. Ladislav Mašek
MUDr. Ladislav Mašek

Specializace: Urologie
Pracoviště: Urologie Ukrajinská, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Osm tipů pro nohy bez křečových žil
Články: Osm tipů pro nohy bez křečových žil
Nevzhledné „křečáky...
Opakující se potíže s močákem? Možná děláte něco špatně!
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Krvácení do mozku. Jen rychlá a správná reakce zachrání život
Čtyři cviky pro bolavá záda
Články: Čtyři cviky pro bolavá záda
Bolesti zad patří mezi...
Bolesti zad
Články: Bolesti zad
Alespoň jednou za život...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: