Teplota u 18měs.dítěte

Dobrý den,měla bych dotaz který se týká teploty u mého 18měs.syna.Teploty trvají už 4den pohybují se mezi 37-39,4.Po podání nurofenu teplota klesne, ale někdy jsem musela po 1hod.dát paralen.Vždy po několika hod.začne stoupat.Má trošku kašel,který tepl.předcháze.Starší syn měl před několika dny stejné problémy,po4dnech tapl.ustoupila.Lékařka nám řekla že je to pouze infekce.Může to mít spojitost.Děkuji za odpověď Lenka

Odpověď odborníka:

Zvýšené teploty a virosy jsou v tomto období poměrně časté, zvláště, když máte podobné obtíže u druhého dítěte. Správně se doporučuje navštívit lékaře, pokud teplota neklesne do 3 dnů. Vhodné je střídat podání nurofenu a paralenu tak, jak jste to dělala vy.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Střídání léků | Od: Evka T. | 5.4.2012 16:58
Dobrý den, vy jste dala jednu hodinu po nurofenu paralen? Nejdříve se může po 3 hodinách. I my jsme tak střídali. Nám teda nurofen vždy zabral min. na ty 3 hodiny, když měl syn vysoké teploty.
reagovat
re:Střídání léků | Od: zuza | 5.4.2012 20:32
paneboze! Ja jsem uz tady psala, ze ja bych to nedelala. Kdyz by byla teplotas fakt vysoka, tak po 4 hodinach nejdriv. Nastesti nam Nurofen vzdycky zabral perfektne a nemusela jsem tohle delat.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: