Tetování

Dobrá den, předevčírem jsem si nechala udělat tetování na oba nárty.Oba nárty mi velice natekly,zarudly a nemůžu na to bolestí ani pořádně došlápnout.na bou nohách cítím i horkost.Bojím se abych v tom neměla nějaký zánět nebo něco podobného.Prosím poradte mi,mám si dojít k doktoru nebo

Odpověď odborníka:

Samozřejmě o zánět jít může, nejlepší by bylo navštívit lékaře. Z volně dostupných léčiv můžete zatím použít ibuprofen tablety, lokálně např. Bepanten krém, místo chlaďte a mějte dolní končetiny uloženy výše.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Boule Chtěl bych se zeptat mám vzadu na hlavě něco jako bouli je to bolestivé na...
  • Holter Již jste mi odpovídala, ale ne konkrétně.Zeptám se tedy ještě jednou...
  • Popraskana predkozka na penisu Mam popraskanou predkozku a nejde mi...
  • Oteklý ret Obracím se na vás s prosbou o radu udělal se mi na rtu koutek ze...
  • Chlamydia pneumoniae Mám dotaz ohledně téhle potvory.Již delší dobu jsem...
  • Vyrážka kolem očí Kolem očí na kůži se mi dělají červené půpínky, které se...
 
Naposledy čtené: