Tik v oku

Dobrý den, asi 2 měsíce mám tiky v oku a někdy i ve svalech, před týdnem jsem začala brát magnesium a už je to i něco lepší. Jenže mám i epilepsii (myoklonická, asi rok bez záchvatu ) a myslela jsem že antiepileptika mají zabránit takovým věcem. Tak by mě zajímalo co to způsobuje? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Milá Petro. Nahlédněte do přibalového letáku léků,které užíváte. Je rozhodně třeba, aby Vám praktický lékař odebral laboratorní testy včetně mineralogramu. Antiepileptika ráda snižují zejména sodík:-) Neurolog by Vás měl důkladně prohlédnout a zvážit další postup-schválně nepíšu jak. Je třeba, abyste se spolehla na jeho zkušenost.On na rozdíl ode mě ví, jaké léky v jaké ¨dávce užíváte,pozná,zda jste či nejste udolaná tenzí apod.Pokud je to " studený čumák" a odbude Vás,hledejte jiného- nadšeného,milujícího lidi a svou práci:-) S pozdravem a poděkováním za důvěru Petr Jugas P.S. Mohu Vám na mens-sana@seznam.cz poskytnout obecné rady a připomínky k životosprávě,budete-li chtít:-)

MUDr. Petr Jugas
MUDr. Petr Jugas

Specializace: Neurologie
Pracoviště: Soukromá praxe neurologie

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: