Tlak do konečníku a svědění kolem

Dobry den,poslední 14 dní mě trapí občasny tlak do konečníku taková tupá bolest.taky mám palení kolem konečníku a povolenou jakoby malej uzlík tak nevím jestli se jedná o začínající hemeroidy.Jinak nekrvácím a občas trpím zacpou a špatně se mě chodí na velkou.Zkusila jsem to nafotit dost se stydím s tím někam jít.Jinak jsem už dva roky od porodu a ten uzlík byl malinkej nepatrnej ted se to zvětšilo.Poradte co na to popřípadě jestli musím někam k lékaři.Děkuji L

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bohužel foto nejde otevřít a prohlédnout. Podle popisu můžete být opruzená, můžete mít pokleslou zadní stěnu pochvy/přední stěnu konečníku, nebo můžete mít hemoroidy. S jistotou však diagnózu určí pouze lékař, který Vás vyšetří. Hmataný uzlík nelze přes internet diagnostikovat vůbec, k tomu je skutečně potřeba sebrat odvahu a vyhledat lékaře (obvodního nebo gastroenterologa nebo gynekologa), aby Vás prohlédl.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
hemerody | Od: Daja | 30.1.2015 13:10
měla jsem podobné problémy.naštěstí jsem je mohla diskrétně probrat v lékárně a paní magistra mi doporučila hemostop. Na pálení konečníku máznu hemostop gel max a jsem v poho.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: