Tmavě až černé krvácení

Dobrý den , mám dotaz , špiním během celého měsíce , tmavým až černým výtokem nebo krví . Užívám antikoncepční pilulky , Lunafen. Křížové bolesti které vystřelují do kyčlí . Pohlavně nežiji 4 rokem . Předem děkuji za odpověd .

Odpověď odborníka:

Dobrý den, navštivte gynekologa, vysadila bych antikoncepci po dohodě s gynekologem.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Klíšťová encefalitida: jak se opravdu pozná
Články: Klíšťová encefalitida: jak se opravdu pozná
Přestože vždy existuje...
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
I o jizvu je třeba se starat
Články: I o jizvu je třeba se starat
Slovo jizva slyší každý...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Tenisový loket
Články: Tenisový loket
Počet lidí sužovaných...
Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Články: Revmatoidní artritida: ohrožen je i zrak
Přestože se v názvu této...
Endokrinologické vyšetření
Články: Endokrinologické vyšetření
Endokrinologické vyšetření...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: