Tmavý výtok

Dobrý den , potřebovala bych poradit snažíme se s přítelem o miminko tak jsem začala brát femibion je to už 2 měsíce co léky beru a ted se mi objevil tmavý vytok s trochou krve který trvá už asi 4 dny a trochu me poboliva v podbřišku ,nevíte čim to můžeš byt? Menstruaci očekávam az za 14 dni . Děkuji za odpověď.N.

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření nelze určit příčinu potíží.Pokud nedostanete menstruaci a chcete otěhotnět,udělejte si těhotenský test.

MUDr. Michael Kozák
MUDr. Michael Kozák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologicko – porodnická praxe

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Koarktace aorty
Články: Koarktace aorty
Koarktace aorty je vrozené...
(Ne)bezpečnost užívání vitamínu D v těhotenství
Články: (Ne)bezpečnost užívání vitamínu D v těhotenství
Čekáte miminko? Pak byste...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Zánět močového měchýře
Články: Zánět močového měchýře
Zánět močového měchýře...
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: