Trávicí potíže po chemoterapii

Vážený pane doktore,moje 78 letá sestra má 20 let po operaci karcinomu ovaria s následnou chemoterapii , celou dobu se potýká s každodenními průjmy.Je to stále horší a je velmi zesláblá.Lékaři jí v tomto směru nikdy nepomohli, stále musíme pátrat, co by se ještě mohlo udělat.Brala různá probiotika a stále bere, ale je dost možné, že v jejím stavu je to třeba málo, nebo špatně a proto prosím o radu, je-li možné pro ni něco udělat.Dostupní lékaři neporadili nic, jen krčili rameny.Děkuji a zdravím, kam

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Kam! Bohužel na dálku nejsem schopen Vám nic kloudně poradit, o průjmu ani o sestře toho zdaleka nevím dost... Proto mi nezbyde než Vás odkázat na lékaře, který má možnost Vás vidět a pohovořit s Vámi (nebo spíše s Vaší sestrou). Doporučuji se rovnou obrátit na lékaře holistické (celostní) medicíny, který na Vás bude mít více času a bude mít větší zájem zohlednit v řešení problémů celý život pacientky včetně stravy a doplňků (pozor, takovéto služby bývají na přímou platbu).

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: