Třes při námaze

Dobrý den. Mám takový problém při větší námaze mám třes v celém těle. Vím že hodně udělá psychika. Krev mám dobrou a beru tabl magnezia, coaxil a kavinkton. Mám 85kg a měřím 190. Dělalo mi to před tím, než jsem bral ty léky. Chci se zeptat, jestli to může mít i jinou příčinu. Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Milane! Musel bych znát podrobnosti, ale myslím, že půjde o mikrotraumata. Podle léků tipuji, že nesportujete pravidelně. A když pak zasportujete, přeženete to a poškodíte si svaly, odtud ten třes. Takže : cvičte častěji, před a po cvičení VŽDY strečing, jednorázově se tolik nepřepínejte. Častějí cvičení Vám nejspíše pomůže i od léků, co berete. A můžete si pomoci podáním koenzymu Q10 - ten dostanete v lékárnách. Kupujte tobolky, nikoli tablety a abyste pocítil efekt, dávkujte 120-240mg/den (což bude pravděpodobně 4-8 tobolek). Berte při zvýšené námaze jako prevenci poškození svalů.

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x