Třes z hladu a bolesti břicha

Dobrý den, asi týden mám tyto problémy: pokud se včas nenajím a nechám to dojít do fáze, kdy začnu mít hlad, začnu se potit, třást a mít pocit na omdlení. Není to ale zase tak silné, že by mě problém nutil vyhledat lékaře...popravdě nevím, jestli je to důvod k návštěvě a vyšetření. Také cítím občasné slabé píchání v břiše - v levé časti cca 3 cm od pupku. Nevím, jestli to může mít souvislost. Je možné zkusit nějakou "domácí léčbu"? Nebo je to příznak něčeho, co je nutné léčit? Nejsem diabetik, neléčím se s žádnou nemocí. Předem děkuji za reakci!

Odpověď odborníka:

Tyto obtíže nemusí provázet žádnou chorobu a u některých jedinců jsou celkem běžné. Pro jistotu bych doporučovala zkontrolovat glykémii a samozřejmě jíst pravidelně v malých porcích, dávat přednost potravinám s pozvolným uvolňováním energie. U sebe byste vždy měla nosit nějakou malou sladkost ke zvládnutí těchto akutních stavů.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x