Tri-regol

Dobrý den, beru už skoro rok HA Tri-regol a tento měsíc se mi poprvé za celou dobu užívání stalo, že jsem začala menstruovat i když jsem ještě nedobrala balení (zbývá mi 5 pilulek).... Kde je chyba? Mám normálně doužívat pilulky a mít 7 dní pauzu? Díky za odpověď..

Odpověď odborníka:

Dobrý den, mohlo dojít k oslabení antikoncepce např. vlivem průjmu, zhoršení střevní mikroflóry, která pomáhá HAK vstřebat ze střeva nebo současným užíváním dalších léků. Doporučuji plato dobrat a po sedmidenní pauze pokračovat v užívání. Raději ale současně používejte i jinou antikoncepční metodu (kondom, Pharmatex gel). Pokud by se problém objevil i v dalůším cyklu, poraďte se se svým gynekolgem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Zvětšené srdce Lékaři mně zjistili zvětšené srdce. Nevím, co to je a jak mám...
  • Polyp na děloze. P.doktore,chtěla jsem se vás zeptat byl mi zjištěn polyp na...
  • Pupinek Zjistil jsem,že se mi na kůži mezi pravým a levým varletem ve spodní...
  • Bolest v pravém podbřišku Pul roku me trapi obcasne pichnuti nebo bolest v...
  • Penirium Chtěl bych se zeptat na doplněk stravy Penirium. Zajímá mě jestli to...
  • Solumedrol a diabetes Od 14.2.2014 do 11.4.2014 som brala infúzie solumedrolu...
 
Naposledy čtené: