Tri-regol nežádoucí učinky

Vážený pane doktore, chtěla bych se zeptat. Již skoro rok a půl užívám antiko Tri-regol. Je možné, aby se mi teprve ted začaly projevovat nežádoucí účinky?Poslední skoro 3 měsíce mě pobolívá pravé prso-spíše takové pnutí, z levého prsu mi při zmáčknutí vytéka "vodička", dělá se mi akne- to jsem nikdy neměla, nemám ani nejmenší chut na sex. Myslíte, že to může souviset s antiko nebo by mohl být problém někde jinde?Děkuji

Odpověď odborníka:

Souvislost s antikoncepcí může být, Tri-regol je poměrně starší preparát,dohodněte si s vaším lékařem změnu,dobré zkušenosti jsou například s Jeanine,ale je i řada dalších.Co se týče sekrece z prsu bylo by vhodné provést sonografii a postupovat podle výsledků. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x