Tvarohovitý výtok

Dobrý den, zhruba před týdnem jsem dobrala antibiotika (ospen) po angíně, ale poslední asi 3 prášky jsem dobrala v jiné časy (např. i s 4 hodinovým "zpožděním") po dobrání mě začalo svědit až pálit v oblasti pochvy. Travá to už asi 4 dny a začala jsem mít jakoby hrudkovitý nezapáchající výtok. A zřejmě mám i zánět močových cest. Nevím co mám dělat, bojím se jít k lékaři. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pravděpodobně se bude jednat o mykozu je potřeba kultivace moče a z pochvy včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a pak léčba dle výsledku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: