Ukončení užívání antikoncepce

Dobrý den, chci se zeptat. Antikoncepci jsem úplně přestala brát 3.10. 2012, počítala jsem s tím, že teď budu mít nepravidelnou menstruaci. Ale včera, tedy 18.10.2012 , jsem asi hodinku měla takový narůžovělý výtok. A dnes už zase nic. Může to být tím, že mám v těle změnu hormónů? S přítelem si dávám u sexu pozor. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tento výtok může souviset např. s ovulací. Pokud si dáváte při sexu pozor proto, abyste neotěhotněla, nebylo smysluplné užívání antiknocepce ukončit.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x