Únik moči v 17 letech

Dobry den, mam takový problém, posledni dobou se mi stává ze mi uniká moč, maličko pres den a dneska i trosku vic v noci, je mi 17 let. Léčím penis s nejakou kožní vyrážkou, která bohužel nevim jak se jmenuje ale nesmím na ni jist cukr a musim si penis 2x denně mazat canestenem, chtel bych se zeptat jestli to nemůže byt od nemoci, nebo nežádoucí účinek toho canestenu. PS jsem strašný srab ohledně doktoru a nemoci a tak se hodne bojím co to muze byt, dekuju za radu :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pane Petře. Únik moči rozhodně není normálním průvodním jevem při léčbě běžného kvasinkového zánětu předkožky (tento problém předpokládám podle Vašeho popisu). Příčin může být více, například infekce močových cest, ale i některá neurologická onemocnění aj. Je jistě vhodné, abyste problém konzultoval se svým praktickým lékařem, není se za co stydět, od toho lékaře máte...

MUDr. Aleš Ducháček
MUDr. Aleš Ducháček

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktický lékař, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Hiv test Zdravím, měl jsem rizikový pohlavní styk. Po 60 a 79 dnech jsem byl...
  • Střevní potíže po pití alkoholu Chtěl bych se zeptat zda by jste mi mohl/a...
  • Otok obliceje Prosim o radu,manžel do svych 53 let nebyl na nic alergicky od...
  • Akné Už dlouho trpím akné na obličeji a především na zádech. Lékař mi předepsal...
  • Prostata Manžel, nyní 55 let, se v r.2014 podrobil biopsii prostaty (PSA 3,63 f...
  • Změny na děložním čípku Je mi 21 let a před 14 dny jsem byla na běžné...
 
Naposledy čtené: