Úporné komplexní zdr. problémy

-ráda bych se dozvěděla něco víc o Feltiho syndromu/pokud máte, tak mi prosím zašlete/ obávám se, že já i můj syn/vnučka/trpíme úpornými bolestmi, průjmy a psychyckými problémy/osobně již delší dobu uvažuji sebevraždě-ptotože nikdy nevím, zda budu moci ráno na úřad, k lékaři atd. někdy to nevím ani za hodinu.Extrémně nafouklé bolavé břicho-průjmy až do úplného vyprázdnění,bolesti svalů, zad a kloubů.....mám sice snad všechny autoimunitní nemoce,ale to stále nevysvětluje to, co mi je!c+cca 16operací už to nepočítám + koloběh neskutečných bolestí a útrap.Hašimot,anemie,kron?,kožní aut. reakce,oči,Artoroza,Artritida,....nemám štítnou,nemám dělohu a vaječníky, slepá, žlučník....karpály, mandle,...Pokaždé, když užívám antibiotika,a to jsem jich spolykala hromady(chlamydie,borelie..) tak je mi dobře.Přestanu a je to tu znova.Co to je?Kdysi mně i syna poštípali neskutečně velcí komáři z prasečáku a mám obavy že je to něco dosud neznámého-ale horšího než rakovina-AIDS atd-věřte mi.Nejsem uplakánek a jsem bojovník-ale už jsem totálně vyčerpaná.Děkuji za reakci i když si myslím, že je to opět jen se jaksi vyzpovídat-Díky Eva

Odpověď odborníka:

Máte opravdu mnoho obtíží. Bohužel bez zpráv a výsledků nelze posuzovat Váš zdravotní stav. Feltyho syndrom je je komplikací revmatoidní artritidy. Tento syndrom je diagnostikován přítomností tří podmínek: revmatoidní artritida, zvětšená slezina, a abnormálně nízký počet bílých krvinek.
Pokud trpíte autoimunitním onemocněním a jste sledována na revmatologii, tak určitě lékaři pomýšlejí na různé komplikace těchto onemocnění. Z pravidelných odběrů, zobrazovacích metod by se případné komplikace měly odhalit.
Určitě si o svých obavách a obtížích promluvte s lékařem, který Vás pravidelně sleduje a zná Vaši dokumentaci.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: