Uši - rada

Dobrý den, chci se zeptát na dotaz ohledně uší. V noci jsem se probudila a zjistila jsem, že z levého ucha mi tekla krev. Nebyla uschlá, ale trochu taková zulcová. ale jinak červená. nešlo o trošičku jakoby škrábnutí, ale spíše jako při vytržení zubu. Užívám Warfarin 3 mg jednou denně 2 a 1/4 tbl. Spíše jsem se vylekala, nikdy předtím jsem to nezažila. Nejsem si vědoma, že bych se bouchla, škrábla, špatně čistila uši... O co vlastně šlo? je faktem, že poslední dobou jsem dosti unavená z práce. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vzhledem k tomu, že užíváte Warfarin (lék na "ředění" krve), bylo krvácení pravděpodobně způsobeno jeho užíváním. Přesto ale doporučuji vyšetření u lékaře, krvácení z ucha zcela normální není. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: