Už mi to krvácení nebaví

Dobrý den, jsem 7neděl po porodu, prvních 5neděl jsem neustále špinila, pan doktor mě prohlédl v 6nedělí a řekl, že mám dělohu v pořádku, že se krásně zatáhla, vtéto době jsem měla slabolinký výtok. Předepsal mi antikoncepci Azálii, po 4dnech brání jsem začala opět krvácet jako kdybych měla menstruaci. Dnes azálii beru 10den a stále mě to zlobí. Jelokož se nemůži panu doktorovi dovolat prosím o radu. Antikoncepci jsem začala brát, ikdyž jsem neměla po menstruaci, je možné, že jsem ji dostala i při braní antikoncepce.

Odpověď odborníka:

Při užívání antikoncepce může docházet i k takovým poruchám cyklu jako vy uvádíte. Pravděpodobně jde jen o hormonální poruchu, doporučovala bych dobrat tento cyklus antikoncepce a pak ji vysadit a poradit se s lékařem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: