Užívání léku

Dobrý den.Před půl rokem jseem začal užívat lék lanzul 30mg kvůli pálení žáhy.Před měsícem mi gastroenterolog předepsal nově lék omeprazol galmed který užívám 1 krát denně vždy ráno půl hodiny před jídlem. včera jsem byl u lékaře kde jsem mu sdělil že mám hořko v ůstech a lékař mi léky vysadil s tím že mám nyní zlikvidovány žaludeční kyseliny a do žaludku mi proniká žluč. takže nyní nemám žádné léky a hořko v ůstech mám stále.mohli by jste mi sdělit zda je toto opravdu zaviněno uživáním těchto léku.začínám mít pocit že jsem léčen špatně a uvažuji o změně lékaře.budu velice rád pokud mi poradíte s mými potížemi.s pozdravem alois .

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Aloisi! Na dálku bohužel nejsem schopne posoudit, zda jste nebo nejste léčen správně. Hořko v ústech je poměrně běžný symptom a poměrně běžný nežádoucí účinek. Rozhodně bych ho nenasazoval na pálení žáhy. Proč Vás žáha pálila. Kdy? Zkoušel jste změnit stravocací návyky (počet, časování jídla, druh stravy, zastoupení a druhy potravin)?? Pokud ne, neshledávám emdikaci na místě.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak si poradit s ječným zrnem
Články: Jak si poradit s ječným zrnem
Ječné zrno je pupínek nebo...
Dlouhodobý stres může oslabit imunitu
Články: Dlouhodobý stres může oslabit imunitu
Stres je považován za jedno...
Potravinová alergie
Články: Potravinová alergie
Čím dál víc u nás i v...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x