Vag. zánět po vysazení ha

Dobrý den, po 7 letech jsem přestala užívat HA. 3týdny po vysazení jsem dostala vaginální zánět. Má to souvislost s vysazením? Je možnost, že je tělo vyvedeno z rovnováhy, když neberu hormony a prostředí pochvy je nějak narušeno? Nejsem si vědoma toho, že bych něco zanedbala nebo jsem postupovala jinak, co se týče hygieny. V době braní HA jsem měla zánět pouze 1x. Je možné, že by to bylo použitím Pharmatex krému/globule? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, záněty se objevují různě, může to mít souvislost s podrážděním Pharmatexem.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest ucha Přibližně 2 roky nepravidelně ať je zima nebo teplo mě trápí bolest...
  • Abces konečníku V září letošního roku jsem absolvovala operaci abcesu...
  • Kojení a ibalgin Chci se zeptat mám miminko čtiř měsíční a kojim už jenom...
  • Rimming Jak často můžu provádět anální sex, aby v budoucnu nedošlo k jeho...
  • Zlomená klíční kost Již dneska to je týden co nám dali v nemocnici synovi na...
  • Zalehlé ucho Už 2 dny mám zalehlé ucho od nachlazení.Vyzkoušela jsem různé...
 
Naposledy čtené: